22Νοέμβριος2017

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 12/11

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 12/11

ΕΠΣ Ηλείας: Το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 12/11

Από την ΕΠΣ Ηλείας ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων της Κυριακής 12/11

Αναλυτικά: 

Αγώνες της Κυριακής 12-11-2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤ.ΔΙΑΙT.ΒΟΗΘ.
Α1 DEDALOS SECURITY - 9 12-11-2017 15:00 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου  -  Ενιππευς Λατζοιου - ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α2 SINNER CAFE - 7 12-11-2017 15:00 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς Νεοχωριου  -  Μυρσιναικος Μυρσινης - ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ
Α2 SINNER CAFE - 7 12-11-2017 15:00 Δημ. Βαρθολομιού Ηλειακός Βαρθολομιού  -  Πελοψ Πελοπιου - ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α2 SINNER CAFE - 7 12-11-2017 15:00 Νεα Φιγαλιας Απολλων Ν. Φιγαλιας  -  Λεοντες Αμαλιαδας - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α2 SINNER CAFE - 7 12-11-2017 15:00 Κατσαρου Νεος Κοροιβος Κατσαρου  -  Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου - ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 1ος Όμιλος 6 12-11-2017 11:00 Δημ. Λαμπετιου Αο Αμπελωνα  -  Προοδος Σαλμωνης - ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 1ος Όμιλος 6 12-11-2017 15:00 Ωλενας Ωλενειακος Ωλενας  -  Δοξα Ελαιωνα - ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 1ος Όμιλος 6 12-11-2017 15:00 Καλλικωμου Κεραυνος Βρινας  -  Αε Κανουλιων Πυργου - ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 1ος Όμιλος 6 12-11-2017 15:00 Πλατάνου Ερμης Πλατανου  -  Αργοναυτης Κατακολου - ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 2ος Όμιλος 6 12-11-2017 15:00 Ενωσιακο Πυργου Αιολος Πυργου  -  Φιλιππος Ανδραβιδας Αο - ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 2ος Όμιλος 6 12-11-2017 15:00 Γερακιου Εθνικος Γερακιου  -  Αετος Αλποχωριου Α.Ο. - ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 2ος Όμιλος 6 12-11-2017 15:00 Καστρου Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.)  -  Απς Βροχιτσας Αφοβος - ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 2ος Όμιλος 6 12-11-2017 15:00 Μυρτιας Ολυμπιακος Μυρτιας  -  Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας - ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Γ' Counterpain 5 12-11-2017 11:00 Μυρσινης Αρης Δημητρας  -  Αρης Λανθιου - ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Γ' Counterpain 5 12-11-2017 11:00 Στρεφι Νέος Άρης Στρεφίου  -  Πριγκηπες Λεχαινων - ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γ' Counterpain 5 12-11-2017 11:00 Σμιλα Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ.  -  Αγιος Δημητριος Πουρναριου - ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Γ' Counterpain 5 12-11-2017 11:00 ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ ΞΕΡΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016  -  Αο Αγιου Γεωργιου - ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Γ' Counterpain 5 12-11-2017 11:30 Καλυβιων ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008  -  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Προπαίδων - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1 12-11-2017 11:30 Δημ. Κρεστένων Ξενοφών Κρεστένων  -  ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως - ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Προπαίδων - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 1 12-11-2017 10:00 Football Park ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008  -  ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο - ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!