15Δεκέμβριος2017

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 3/12

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 3/12

ΕΠΣ Ηλείας: Το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 3/12

Από την ΕΠΣ Ηλείας ανακοινώθηκε το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 3/12

Αναλυτικά:

Αγώνες του Σαββάτου 02-12-2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤ.ΔΙΑΙT.ΒΟΗΘ.
Α1 DEDALOS SECURITY - 12 02-12-2017 15:00 Σαβαλλίων Ολυμπιακος Σαβαλιων  -  Ξενοφών Κρεστένων - ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY - 12 02-12-2017 15:00 Μακρισίων Αο Μακρυσιων  -  Ηλειακος Λεχαινων 3 - 3 ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY - 12 02-12-2017 15:00 Νέας Μανωλαδας Δοξα Νεας Μανωλαδας  -  ΑΟ Χαβαρίου 3 - 1 ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY - 12 02-12-2017 15:00 Καραλετσίου Αε Πηνειας  -  Ατρομητος Καβασιλων 2 - 5 ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY - 12 02-12-2017 15:00 Κουρτεσίου ΑΠΟ Κουρτεσιου  -  Θυελλα Πύργου 1 - 1 ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY - 12 02-12-2017 15:00 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου  -  Νικη Τραγανου 0 - 1 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY - 12 02-12-2017 15:00 Λατζοΐου Ενιππευς Λατζοιου  -  Προοδευτική Μανωλάδας 2 - 0 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α2 SINNER CAFE - 10 02-12-2017 15:00 Σκουροχωριου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου  -  Λεοντες Αμαλιαδας 2 - 0 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α2 SINNER CAFE - 10 02-12-2017 15:00 Καλυβιων Πηνειακος Αμαλιαδας  -  Αίας Γαστούνης - ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 1ος Όμιλος 9 02-12-2017 15:00 Αμπελώνα Αο Αμπελωνα  -  Ερμης Πλατανου 3 - 2 ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 2ος Όμιλος 9 02-12-2017 15:00 Ενωσιακο Πυργου Αιολος Πυργου  -  Α.Σ Βάρδας 2015 - ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 2ος Όμιλος 9 02-12-2017 15:00 Σωστι Κενταυρος Σωστιου  -  Φιλιππος Ανδραβιδας Αο - ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Προπαίδων - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3 02-12-2017 10:30 Συντριάδας Θυελλα Πύργου  -  Αιολος Πυργου - ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Προπαίδων - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3 02-12-2017 11:00 Πελοπιου Πελοψ Πελοπιου  -  Ενιππευς Λατζοιου 6 - 5 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Προπαίδων - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 3 02-12-2017 11:00 Χαβαρίου ΑΟ Χαβαρίου  -  ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Προπαίδων - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 3 02-12-2017 11:00 Ανδραβίδας Δαφνη Ανδραβιδας  -  ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο 1 - 4 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Προπαίδων - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 3 02-12-2017 12:00 Γρ. Καλακος ΠΑΟ Βαρδας  -  Προοδευτική Μανωλάδας 3 - 3 ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!