16Αύγουστος2018

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Το πρόγραμμα των τοπικών αγώνων του Σαββατοκύριακου 10-11 Φεβρουαρίου

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Το πρόγραμμα των τοπικών αγώνων του Σαββατοκύριακου 10-11 Φεβρουαρίου

ΕΠΣ Ηλείας: Το πρόγραμμα των τοπικών αγώνων του Σαββατοκύριακου 10-11 Φεβρουαρίου

Από την ΕΠΣ Ηλείας ανακοινώθηκε το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων το Σαββατοκύριακο 10-11 Φεβρουαρίου

Αναλυτικά:

Αγώνες του Σαββάτου 10-02-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤ.ΔΙΑΙT.ΒΟΗΘ.
Α1 DEDALOS SECURITY - 21 10-02-2018 15:30 Δημ. Ζαχάρως ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως  -  Ολυμπιακος Σαβαλιων - ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY - 21 10-02-2018 15:30 Μακρισίων Αο Μακρυσιων  -  Προοδευτική Μανωλάδας - ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY - 21 10-02-2018 15:30 Καραλετσίου Αε Πηνειας  -  ΑΠΟ Κουρτεσιου - ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY - 21 10-02-2018 15:30 Δημ. Λεχαινων Ηλειακος Λεχαινων  -  Νικη Τραγανου - ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α2 SINNER CAFE - 18 10-02-2018 15:30 Μυρσινης Μυρσιναικος Μυρσινης  -  Νεος Κοροιβος Κατσαρου - ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α2 SINNER CAFE - 18 10-02-2018 15:30 Δημ. Γαστούνης Αίας Γαστούνης  -  Ολυμπιαδα Γουμερου - ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α2 SINNER CAFE - 18 10-02-2018 15:30 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς Νεοχωριου  -  Κενταυρος Μαγουλας - ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 2ος Όμιλος 16 10-02-2018 15:30 Γρ. Καλακος Α.Σ Βάρδας 2015  -  Αετος Κεντρου Πηνειας - ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 2ος Όμιλος 16 10-02-2018 15:30 Γερακιου Εθνικος Γερακιου  -  Φιλιππος Ανδραβιδας Αο - ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 2ος Όμιλος 16 10-02-2018 15:30 Ενωσιακο Πυργου Αιολος Πυργου  -  Απς Βροχιτσας Αφοβος - ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Παίδων - 4 10-02-2018 10:00 Γρ. Καλακος Α.Σ Βάρδας 2015  -  Ηλειακός Βαρθολομιού - ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Παίδων - 5 10-02-2018 10:30 Τραγανου Νικη Τραγανου  -  Ηλειακος Λεχαινων - ΒΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Προπαίδων - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5 10-02-2018 11:00 Δημ. Κρεστένων Ξενοφών Κρεστένων  -  Αο Μακρυσιων - ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Προπαίδων - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 6 10-02-2018 11:00 Δημ. Αμαλιάδας ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο  -  ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 - ΡΟΥΤΣΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ
Προπαίδων - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 8 10-02-2018 11:00 Νέας Μανωλαδας Δοξα Νεας Μανωλαδας  -  Πριγκηπες Λεχαινων - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αγώνες της Κυριακής 11-02-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤ.ΔΙΑΙT.ΒΟΗΘ.
Α1 DEDALOS SECURITY - 21 11-02-2018 15:30 Λατζοΐου Ενιππευς Λατζοιου  -  Θυελλα Πύργου - ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY - 21 11-02-2018 15:30 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου  -  Ατρομητος Καβασιλων - ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY - 21 11-02-2018 15:30 Νέας Μανωλαδας Δοξα Νεας Μανωλαδας  -  Ξενοφών Κρεστένων - ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α2 SINNER CAFE - 18 11-02-2018 15:30 Αμπελόκαμπου Λεοντες Αμαλιαδας  -  Ηλειακός Βαρθολομιού - ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α2 SINNER CAFE - 18 11-02-2018 15:30 Καλυβιων Πηνειακος Αμαλιαδας  -  Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου - ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α2 SINNER CAFE - 18 11-02-2018 15:30 Νεα Φιγαλιας Απολλων Ν. Φιγαλιας  -  Πελοψ Πυργου - ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α2 SINNER CAFE - 18 11-02-2018 15:30 Πελοπιου Πελοψ Πελοπιου  -  Δαφνη Ανδραβιδας - ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 1ος Όμιλος 16 11-02-2018 15:30 Πλατάνου Ερμης Πλατανου  -  Δοξα Ελαιωνα - ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 1ος Όμιλος 16 11-02-2018 15:30 Καλλικωμου Κεραυνος Βρινας  -  Αργοναυτης Κατακολου - ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 1ος Όμιλος 16 11-02-2018 15:30 Βαρβάσαινας Ατρομητος Βαρβασαινας  -  Προοδος Σαλμωνης - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 1ος Όμιλος 16 11-02-2018 15:30 Καρατουλα Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης  -  Ωλενειακος Ωλενας - ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 1ος Όμιλος 16 11-02-2018 15:30 Κακοβατου Παο Κακοβατου  -  Αε Κανουλιων Πυργου - ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 2ος Όμιλος 16 11-02-2018 15:30 Μυρτιας Ολυμπιακος Μυρτιας  -  Θυελλα Καρδαμα - ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β' Ασφάλειες Αριστογείτων- 2ος Όμιλος 16 11-02-2018 15:30 Αλποχωρίου Αετος Αλποχωριου Α.Ο.  -  Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας - ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γ' Counterpain 16 11-02-2018 11:00 Σμιλα Αγιος Δημητριος Πουρναριου  -  Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. - ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Γ' Counterpain 16 11-02-2018 11:00 Βροχιτσας Αο Αγιου Γεωργιου  -  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016 - ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Γ' Counterpain 16 11-02-2018 11:00 Λανθιου Αρης Λανθιου  -  Αρης Δημητρας - ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Γ' Counterpain 16 11-02-2018 11:00 Δημ. Λεχαινων Πριγκηπες Λεχαινων  -  Νέος Άρης Στρεφίου - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Γ' Counterpain 16 11-02-2018 11:00 Δημ. Λαμπετιου ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ  -  ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 - ΡΟΥΤΣΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ
Προπαίδων - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2 11-02-2018 11:00 Δημ. Ζαχάρως ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως  -  Αλφειος Επιταλιου - ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!