12Δεκέμβριος2018

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 1/12 σε Α1, Α2, και Β' Κατηγορίες

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 1/12 σε Α1, Α2, και Β' Κατηγορίες

Από την ΕΠΣ Ηλείας

ανακοινώθηκε το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 1/12 σε Α1, Α2, και Β' Κατηγορίες

Αναλυτικά:

Αγώνες του Σαββάτου 01-12-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙT.
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 8 01-12-2018 15:00 Δημ. Λαμπετιου Ολυμπιακος Πυργου Αο Αγιου Γεωργιου Δεν έχει ορισθεί
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 8 01-12-2018 15:00 Βαρβάσαινας Ατρομητος Βαρβασαινας Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 8 01-12-2018 15:00 Μακρισίων Αναγέννηση Μακρισίων 2016 Απς Βροχιτσας Αφοβος ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 8 01-12-2018 15:00 Σαλμωνης Προοδος Σαλμωνης Ερμης Πλατανου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 10 01-12-2018 15:00 Αμπελόκαμπου Αετος Κεντρου Πηνειας Πελοψ Πυργου ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 10 01-12-2018 15:00 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς Νεοχωριου Εθνικος Γερακιου ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 10 01-12-2018 15:00 Ανδραβίδας Δαφνη Ανδραβιδας Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 10 01-12-2018 15:00 Κακοβατου Παο Κακοβατου Λεοντες Αμαλιαδας ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 11 01-12-2018 15:00 Δημ. Κρεστένων Ξενοφών Κρεστένων Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 11 01-12-2018 15:00 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου Κενταυρος Μαγουλας Δεν έχει ορισθεί
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 11 01-12-2018 15:00 Σαβαλλίων Ολυμπιακος Σαβαλιων Προοδευτική Μανωλάδας ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 11 01-12-2018 15:00 Ενωσιακο Πυργου Θυελλα Πύργου ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 8 01-12-2018 15:00 Μυρσινης Μυρσιναικος Μυρσινης Φιλιππος Ανδραβιδας Αο ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 8 01-12-2018 15:00 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Ατρομητος Καβασιλων Αετος Αλποχωριου Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 8 01-12-2018 15:00 Καρδαμα Θυελλα Καρδαμα Αρης Δημητρας ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Προπαίδων k-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ 1 01-12-2018 11:30 Μαγούλας Κένταυρος Μαγούλας Πέλοψ Πελοπίου ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Προπαίδων k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ 1 01-12-2018 15:00 Δημ. Γαστούνης Αιας Γαστούνης Πρίγκηπες Λεχαινών ΒΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!