12Δεκέμβριος2018

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 2/12 σε Α1', Α2' και Β' Κατηγορίες

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 2/12 σε Α1', Α2' και Β' Κατηγορίες

Από την ΕΠΣ Ηλείας ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 2/12 σε Α1', Α2' και Β' Κατηγορίες

Αναλυτικά: 

Αγώνες της Κυριακής 02-12-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙT.
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 8 02-12-2018 15:00 Ωλενας Ωλενειακος Ωλενας Κεραυνος Χειμαδιου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 8 02-12-2018 15:00 Στρεφι Νέος Άρης Στρεφίου Αρης Λανθιου ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 10 02-12-2018 15:00 Κατσαρου Νεος Κοροιβος Κατσαρου Πελοψ Πελοπιου ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 10 02-12-2018 15:00 Νεα Φιγαλιας Απολλων Ν. Φιγαλιας Αργοναυτης Κατακολου ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 10 02-12-2018 15:00 Καλλικωμου Κεραυνος Βρινας Ηλειακός Βαρθολομιού ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 11 02-12-2018 15:00 Δημ. Λεχαινων Ηλειακος Λεχαινων ΑΠΟ Κουρτεσιου ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 11 02-12-2018 15:00 Νέας Μανωλαδας Δοξα Νεας Μανωλαδας Αε Πηνειας ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 11 02-12-2018 15:00 Γουμερου Ολυμπιαδα Γουμερου Αίας Γαστούνης ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 8 02-12-2018 11:00 Χαβαρίου ΑΟ Χαβαρίου Πηνειακος Αμαλιαδας ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 8 02-12-2018 15:00 Καστρου Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) Εθνικος Αμπελοκαμπου ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ' ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Κανονική Περίοδος 5 02-12-2018 11:00 Ελαιωνα Δοξα Ελαιωνα ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Γ' ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Κανονική Περίοδος 5 02-12-2018 11:00 Κουρτεσίου Πριγκηπες Λεχαινων Αγιος Δημητριος Πουρναριου ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
Γ' ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Κανονική Περίοδος 5 02-12-2018 15:00 Σωστι ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 Απολλων Σμιλα Ολυμπια Φ.Κ. ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Παίδων k-16-1ος Όμιλος 2 02-12-2018 11:00 Ενωσιακο Πυργου Ξενοφών Κρεστένων Πανηλειακός ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Παίδων k-16-2ος Όμιλος 4 02-12-2018 10:30 Νέας Μανωλαδας Α.Σ Βάρδας 2015 ΑΟ Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλο ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Προπαίδων k-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ 1 02-12-2018 11:00 Δημ. Ζαχάρως Ολυμπιακός Ζαχάρως Ερμής Πύργου ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!