26Ιούνιος2019

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 12/1 σε Α1', A2' και Β' Κατηγορίες

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 12/1 σε Α1', A2' και Β' Κατηγορίες

Από την ΕΠΣ Ηλείας ανακοινώθηκε το Πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 12/1 σε Α1', A2' και Β' Κατηγορίες

Αναλυτικά:

Αγώνες του Σαββάτου 12-01-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙT.
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:00 Δημ. Λαμπετιου Ολυμπιακος Πυργου Προοδος Σαλμωνης Δεν έχει ορισθεί
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:00 Πλατάνου Ερμης Πλατανου Ατρομητος Βαρβασαινας ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:15 Λανθιου Αρης Λανθιου Κεραυνος Χειμαδιου ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 14 12-01-2019 15:00 Καλλικωμου Κεραυνος Βρινας Παο Κακοβατου ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 14 12-01-2019 15:00 Γερακιου Εθνικος Γερακιου Δαφνη Ανδραβιδας ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 14 12-01-2019 15:00 Ενωσιακο Πυργου Πελοψ Πυργου Λεοντες Αμαλιαδας ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 14 12-01-2019 15:00 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς Νεοχωριου Νεος Κοροιβος Κατσαρου ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου Αε Πηνειας Δεν έχει ορισθεί
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Δημ. Κρεστένων Ξενοφών Κρεστένων Δοξα Νεας Μανωλαδας ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Σκουροχωριου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου Κενταυρος Μαγουλας Δεν έχει ορισθεί
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Γουμερου Ολυμπιαδα Γουμερου Θυελλα Πύργου ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Κουρτεσίου ΑΠΟ Κουρτεσιου Αίας Γαστούνης ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Μανωλαδας Προοδευτική Μανωλάδας Αο Μακρυσιων ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Δημ. Λεχαινων Ηλειακος Λεχαινων ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:15 Λατζοΐου Ενιππευς Λατζοιου Ολυμπιακος Σαβαλιων ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:00 Δημ. Ανδραβιδας Φιλιππος Ανδραβιδας Αο ΑΟ Χαβαρίου ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:00 Αμπελόκαμπου Εθνικος Αμπελοκαμπου Αρης Δημητρας ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:00 Καρδαμα Θυελλα Καρδαμα Ολυμπιακος Μυρτιας ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Παίδων k-16-2ος Όμιλος 8 12-01-2019 11:30 Δημ. Βαρθολομιού Ηλειακός Βαρθολομιού Αμαλιάδα 2008 ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Προπαίδων k-14-1ος ΟΜΙΛΟΣ 3 12-01-2019 12:00 Ενωσιακο Πυργου Θυέλλα Πύργου Ενιππεύς Λατζοϊου ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Προπαίδων k-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ 2 12-01-2019 10:30 Ενωσιακο Πυργου Ερμής Πύργου Κένταυρος Μαγούλας ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Προπαίδων k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ 1 12-01-2019 09:45 Football Park Ολυμπιακός Σαβαλίων Αμαλιάδα 2008 ΞΥΔΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Προπαίδων k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ 1 12-01-2019 10:00 Δημ. Ανδραβιδας Δάφνη Ανδραβίδας Νίκη Τραγανού ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 

myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!