26Ιούνιος2019

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Τα αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 12/1 σε Α1', A2' και Β' Κατηγορίες

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Τα αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 12/1 σε Α1', A2' και Β' Κατηγορίες

Από την ΕΠΣ Ηλείας

ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 12/1 σε Α1', A2' και Β' Κατηγορίες

Αναλυτικά:

Αγώνες του Σαββάτου 12-01-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤ.ΔΙΑΙT.
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:00 Δημ. Λαμπετιου Ολυμπιακος Πυργου Προοδος Σαλμωνης - Δεν έχει ορισθεί
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:00 Πλατάνου Ερμης Πλατανου Ατρομητος Βαρβασαινας 2 - 0 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:15 Λανθιου Αρης Λανθιου Κεραυνος Χειμαδιου 2 - 1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 14 12-01-2019 15:00 Καλλικωμου Κεραυνος Βρινας Παο Κακοβατου 1 - 0 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 14 12-01-2019 15:00 Γερακιου Εθνικος Γερακιου Δαφνη Ανδραβιδας 2 - 2 ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 14 12-01-2019 15:00 Ενωσιακο Πυργου Πελοψ Πυργου Λεοντες Αμαλιαδας 2 - 2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 14 12-01-2019 15:00 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς Νεοχωριου Νεος Κοροιβος Κατσαρου 0 - 3 ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου Αε Πηνειας - Δεν έχει ορισθεί
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Δημ. Κρεστένων Ξενοφών Κρεστένων Δοξα Νεας Μανωλαδας 0 - 0 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Σκουροχωριου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου Κενταυρος Μαγουλας - Δεν έχει ορισθεί
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Γουμερου Ολυμπιαδα Γουμερου Θυελλα Πύργου 2 - 1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Κουρτεσίου ΑΠΟ Κουρτεσιου Αίας Γαστούνης 1 - 1 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Μανωλαδας Προοδευτική Μανωλάδας Αο Μακρυσιων 4 - 3 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:00 Δημ. Λεχαινων Ηλειακος Λεχαινων ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 2 - 2 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 16 12-01-2019 15:15 Λατζοΐου Ενιππευς Λατζοιου Ολυμπιακος Σαβαλιων 5 - 4 ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:00 Δημ. Ανδραβιδας Φιλιππος Ανδραβιδας Αο ΑΟ Χαβαρίου 1 - 1 ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:00 Αμπελόκαμπου Εθνικος Αμπελοκαμπου Αρης Δημητρας 3 - 1 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 12 12-01-2019 15:00 Καρδαμα Θυελλα Καρδαμα Ολυμπιακος Μυρτιας 1 - 2 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Παίδων k-16-2ος Όμιλος 8 12-01-2019 11:30 Δημ. Βαρθολομιού Ηλειακός Βαρθολομιού Αμαλιάδα 2008 - ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Προπαίδων k-14-1ος ΟΜΙΛΟΣ 3 12-01-2019 12:00 Ενωσιακο Πυργου Θυέλλα Πύργου Ενιππεύς Λατζοϊου - ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Προπαίδων k-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ 2 12-01-2019 10:30 Ενωσιακο Πυργου Ερμής Πύργου Κένταυρος Μαγούλας - ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Προπαίδων k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ 1 12-01-2019 09:45 Football Park Ολυμπιακός Σαβαλίων Αμαλιάδα 2008 - ΞΥΔΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Προπαίδων k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ 1 12-01-2019 10:00 Δημ. Ανδραβιδας Δάφνη Ανδραβίδας Νίκη Τραγανού - ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!