24Αύγουστος2019

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 10/2 σε Α1', Α2΄, Β΄και Γ΄ Κατηγορίες

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 10/2 σε Α1', Α2΄, Β΄και Γ΄ Κατηγορίες

Από την ΕΠΣ Ηλείας  ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 10/2 σε Α1', Α2΄, Β΄και Γ΄ Κατηγορίες

Αναλυτικά:

Αγώνες της Κυριακής 10-02-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙT.
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 14 10-02-2019 15:30 Μακρισίων Αναγέννηση Μακρισίων 2016 Αρης Λανθιου ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 14 10-02-2019 15:30 Βροχιτσας Απς Βροχιτσας Αφοβος Προοδος Σαλμωνης ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 18 10-02-2019 15:30 Ενωσιακο Πυργου Πελοψ Πυργου Κεραυνος Βρινας ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 18 10-02-2019 15:30 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς Νεοχωριου Πελοψ Πελοπιου ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 18 10-02-2019 15:30 Δημ. Αμαλιάδας Λεοντες Αμαλιαδας Απολλων Ν. Φιγαλιας ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 18 10-02-2019 15:30 Καλυβιων Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας Αετος Κεντρου Πηνειας ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 18 10-02-2019 15:30 Ελαιωνα Αργοναυτης Κατακολου Εθνικος Γερακιου ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 21 10-02-2019 15:30 Δημ. Λεχαινων Ηλειακος Λεχαινων Ολυμπιαδα Γουμερου ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 21 10-02-2019 15:30 Μανωλαδας Προοδευτική Μανωλάδας Ενιππευς Λατζοιου ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 21 10-02-2019 15:30 Σκουροχωριου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου Αε Πηνειας Δεν έχει ορισθεί
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 21 10-02-2019 15:30 Σαβαλλίων Ολυμπιακος Σαβαλιων Αο Μακρυσιων ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 21 10-02-2019 15:30 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου Ξενοφών Κρεστένων ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 14 10-02-2019 11:45 Αμπελόκαμπου Πηνειακος Αμαλιαδας Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Γ' ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Κανονική Περίοδος 12 10-02-2019 11:00 Πελοπιου Αιολος Πυργου Κενταυρος Σωστιου ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Γ' ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Κανονική Περίοδος 12 10-02-2019 11:00 Σμιλα Αγιος Δημητριος Πουρναριου Πριγκηπες Λεχαινων ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γ' ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ-Κανονική Περίοδος 12 10-02-2019 12:00 Δημ. Λαμπετιου ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ Δοξα Ελαιωνα ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Παίδων k-16-2ος Όμιλος 8 10-02-2019 10:00 Γρ. Καλακος Α.Σ Βάρδας 2015 Ηλειακός Λεχαινών ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Προπαίδων k-14-1ος ΟΜΙΛΟΣ 7 10-02-2019 11:00 Γουμερου Ολυμπιάδα Γουμέρου Λευκός Αστηρ Σκουροχωρίου ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Προπαίδων k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ 3 10-02-2019 11:00 Δημ. Ανδραβιδας Δάφνη Ανδραβίδας Αιας Γαστούνης ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!