24Μάιος2019

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 3/3 σε Α1', Α2' και B΄ Κατηγορίες

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 3/3 σε Α1', Α2' και B΄ Κατηγορίες

Από την ΕΠΣ Ηλείας  ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 3/3 σε Α1', Α2' και B΄Κατηγορίες

Αναλυτικά:

Αγώνες της Κυριακής 03-03-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙT.
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Δημ. Λαμπετιου Ολυμπιακος Πυργου Κεραυνος Χειμαδιου Δεν έχει ορισθεί
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Καρατουλα Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης Αρης Λανθιου ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Βαρβάσαινας Ατρομητος Βαρβασαινας Απς Βροχιτσας Αφοβος ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Στρεφι Νέος Άρης Στρεφίου Ερμης Πλατανου ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Σαλμωνης Προοδος Σαλμωνης Ωλενειακος Ωλενας ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 21 03-03-2019 15:30 Δημ. Βαρθολομιού Ηλειακός Βαρθολομιού Απολλων Ν. Φιγαλιας ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 21 03-03-2019 15:30 Πελοπιου Πελοψ Πελοπιου Λεοντες Αμαλιαδας ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 21 03-03-2019 15:30 Καλλικωμου Κεραυνος Βρινας Νεος Κοροιβος Κατσαρου ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 21 03-03-2019 15:30 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς Νεοχωριου Αετος Κεντρου Πηνειας ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 24 03-03-2019 15:30 Σκουροχωριου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου ΑΠΟ Κουρτεσιου ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 24 03-03-2019 15:30 Μαγούλας Κενταυρος Μαγουλας Ολυμπιακος Σαβαλιων Δεν έχει ορισθεί
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 24 03-03-2019 15:30 Ενωσιακο Πυργου Θυελλα Πύργου Ενιππευς Λατζοιου ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 24 03-03-2019 15:30 Καραλετσίου Αε Πηνειας Ξενοφών Κρεστένων Δεν έχει ορισθεί
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 24 03-03-2019 15:30 Μακρισίων Αο Μακρυσιων Ηλειακος Λεχαινων ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 18 03-03-2019 11:00 Μυρτιας Ολυμπιακος Μυρτιας Αετος Αλποχωριου Α.Ο. ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 18 03-03-2019 11:00 Καλυβιων Πηνειακος Αμαλιαδας Εθνικος Αμπελοκαμπου ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Μυρσινης Μυρσιναικος Μυρσινης Θυελλα Καρδαμα ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Ατρομητος Καβασιλων Αρης Δημητρας Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων k-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ 5 03-03-2019 11:00 Επιταλίου Αλφείος Επιταλίου Ολυμπιακός Ζαχάρως ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Προπαίδων k-14-4ος ΟΜΙΛΟΣ 1 03-03-2019 10:00 Γρ. Καλακος ΠΑΟ Βάρδας Προοδευτική Μανωλάδας ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!