25Μάρτιος2019

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Τα αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 3/3 σε Α1', Α2' και B΄ Κατηγορίες

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Τα αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 3/3 σε Α1', Α2' και B΄ Κατηγορίες

Από την ΕΠΣ Ηλείας  ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 3/3 σε Α1', Α2' και B΄Κατηγορίες

Αναλυτικά:

Αγώνες της Κυριακής 03-03-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤ.ΔΙΑΙT.
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Δημ. Λαμπετιου Ολυμπιακος Πυργου Κεραυνος Χειμαδιου - Δεν έχει ορισθεί
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Καρατουλα Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης Αρης Λανθιου 2 - 1 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Βαρβάσαινας Ατρομητος Βαρβασαινας Απς Βροχιτσας Αφοβος 1 - 0 ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Στρεφι Νέος Άρης Στρεφίου Ερμης Πλατανου 1 - 1 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-1ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Σαλμωνης Προοδος Σαλμωνης Ωλενειακος Ωλενας 4 - 1 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 21 03-03-2019 15:30 Δημ. Βαρθολομιού Ηλειακός Βαρθολομιού Απολλων Ν. Φιγαλιας 3 - 0 ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 21 03-03-2019 15:30 Πελοπιου Πελοψ Πελοπιου Λεοντες Αμαλιαδας 0 - 0 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 21 03-03-2019 15:30 Καλλικωμου Κεραυνος Βρινας Νεος Κοροιβος Κατσαρου 1 - 1 ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ -Κανονική Περίοδος 21 03-03-2019 15:30 Νεοχωριου Κυλληνης Αχιλλευς Νεοχωριου Αετος Κεντρου Πηνειας 1 - 2 ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 24 03-03-2019 15:30 Σκουροχωριου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου ΑΠΟ Κουρτεσιου 2 - 2 ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 24 03-03-2019 15:30 Μαγούλας Κενταυρος Μαγουλας Ολυμπιακος Σαβαλιων - Δεν έχει ορισθεί
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 24 03-03-2019 15:30 Ενωσιακο Πυργου Θυελλα Πύργου Ενιππευς Λατζοιου 1 - 2 ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 24 03-03-2019 15:30 Καραλετσίου Αε Πηνειας Ξενοφών Κρεστένων - Δεν έχει ορισθεί
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 24 03-03-2019 15:30 Μακρισίων Αο Μακρυσιων Ηλειακος Λεχαινων 1 - 1 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 18 03-03-2019 11:00 Μυρτιας Ολυμπιακος Μυρτιας Αετος Αλποχωριου Α.Ο. 3 - 0 ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 18 03-03-2019 11:00 Καλυβιων Πηνειακος Αμαλιαδας Εθνικος Αμπελοκαμπου 2 - 1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 Μυρσινης Μυρσιναικος Μυρσινης Θυελλα Καρδαμα 2 - 1 ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Β' ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ-2ος Όμιλος 18 03-03-2019 15:30 ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ Ατρομητος Καβασιλων Αρης Δημητρας - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων k-14-2ος ΟΜΙΛΟΣ 5 03-03-2019 11:00 Επιταλίου Αλφείος Επιταλίου Ολυμπιακός Ζαχάρως 3 - 4 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Προπαίδων k-14-4ος ΟΜΙΛΟΣ 1 03-03-2019 10:00 Γρ. Καλακος ΠΑΟ Βάρδας Προοδευτική Μανωλάδας - ΛΑΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!