16Ιούνιος2019

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Τα Αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 13/4 σε Α2' και A2' Κατηγορίες

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Τα Αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 13/4 σε Α2' και A2' Κατηγορίες

Από την ΕΠΣ Ηλείας

ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 13/4 σε Α2' και A2' Κατηγορίες

Αναλυτικά:

Αγώνες του Σαββάτου 13-04-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤ.ΔΙΑΙT.
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 30 13-04-2019 17:00 Γουμερου Ολυμπιαδα Γουμερου Ολυμπιακος Σαβαλιων 2 - 1 ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 30 13-04-2019 17:00 Κουρτεσίου ΑΠΟ Κουρτεσιου ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως 1 - 0 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 30 13-04-2019 17:00 Μανωλαδας Προοδευτική Μανωλάδας Αε Πηνειας - Δεν έχει ορισθεί
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 30 13-04-2019 17:00 Δημ. Λεχαινων Ηλειακος Λεχαινων Δοξα Νεας Μανωλαδας 1 - 2 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 30 13-04-2019 17:00 Επιταλίου Αλφειος Επιταλιου Θυελλα Πύργου 3 - 1 ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 30 13-04-2019 17:00 Σκουροχωριου Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου Αίας Γαστούνης 0 - 1 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 30 13-04-2019 17:00 Δημ. Κρεστένων Ξενοφών Κρεστένων Ενιππευς Λατζοιου 2 - 0 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος 30 13-04-2019 17:00 Μαγούλας Κενταυρος Μαγουλας Αο Μακρυσιων - Δεν έχει ορισθεί
Παίδων ΦΑΡΜΑ k-16-1ος Όμιλος 5 13-04-2019 10:30 Ενωσιακο Πυργου Πανηλειακός Ξενοφών Κρεστένων 4 - 0 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Παίδων ΦΑΡΜΑ k-16-2ος Όμιλος 5 13-04-2019 10:30 Νεοχωριου Κυλληνης Ηλειακός Λεχαινών Αμαλιάδα 2008 - ΒΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Προπαίδων ΦΑΡΜΑ k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ 10 13-04-2019 09:30 Σαβαλλίων Ολυμπιακός Σαβαλίων Αιας Γαστούνης 0 - 7 ΞΥΔΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Προπαίδων ΦΑΡΜΑ k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ 9 13-04-2019 10:30 Τραγανου Νίκη Τραγανού Πρίγκηπες Λεχαινών 0 - 6 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Προπαίδων ΦΑΡΜΑ k-14-3ος ΟΜΙΛΟΣ 2 13-04-2019 11:15 Σαβαλλίων Αμαλιάδα 2008 Δάφνη Ανδραβίδας 3 - 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Προπαίδων ΦΑΡΜΑ k-14-4ος ΟΜΙΛΟΣ 1 13-04-2019 10:30 Γρ. Καλακος ΠΑΟ Βάρδας Προοδευτική Μανωλάδας 1 - 2 ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Προπαίδων ΦΑΡΜΑ k-14-4ος ΟΜΙΛΟΣ 3 13-04-2019 10:30 Δημ. Αμαλιάδας Αστέρας Αμαλιάδας ΑΠΟ Κουρτεσίου 6 - 0 ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Play off 1 13-04-2019 17:00 Ανδραβίδας Δαφνη Ανδραβιδας Πελοψ Πυργου - ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!