27Ιούνιος2019

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Ελλάδα | Ηλεία | Ηλεία Ενημέρωση | Εκλογές 2019: Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης Πύργου με επικεφαλής τον Χρήστο Γιάνναρο

Οι Εξελίξεις στην Ελλάδα - Ειδήσεις τελευταία νέα και επικαιρότητα

Εκλογές 2019: Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης Πύργου με επικεφαλής τον Χρήστο Γιάνναρο

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ

ΠΥΡΓΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

   

Εκλογική Περιφέρεια ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΠΑΝΟΥ
  2. ΖΙΑΤΑ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΞΕΝΙΑ

    Εκλογική Περιφέρεια ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
    1. ΚΑΚΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ
    2. ΚΑΛΛΙΜΩΡΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
    3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΥΡΓΟΥ

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΑΡΑΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΑΒΑ) του ΗΛΙΑ
  6. ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  10. ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΖΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΖΟΥΠΙΝΑ ΑΛΙΚΗ – ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  15. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  16. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  17. ΚΑΠΑΡΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  18. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  19. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  22. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  23. ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  24. ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  25. ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  26. ΠΙΚΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  27. ΣΟΛΩΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  28. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ
  29. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  30. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΤΖΙΜΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  32. ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  33. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  34. ΤΣΙΡΤΣΩΝΗ – ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  35. ΤΣΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  36. ΦΩΤΕΙΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΪΝΗΣ ΠΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΚΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ

Στην Κοινότητα ΠΥΡΓΟΥ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  5. ΖΟΥΠΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΑΛΛΙΦΕΙΔΑ ΣΥΜΕΛΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  8. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  12. ΡΟΥΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ
  14. ΤΖΟΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  16. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!