12Νοέμβριος2019

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 20/10 σε Α1, Α2 και Β Κατηγορίες

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 20/10 σε Α1, Α2 και Β Κατηγορίες

Από την ΕΠΣ Ηλείας

ανακοινώθηκαν το πρόγραμμα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Κυριακή 20/10 σε Α1, Α2 και Β Κατηγορίες.

Αναλυτικά:

Αγώνες της Κυριακής 20-10-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙT.
Α1 DEDALOS-Κανονική Περίοδος 4 20-10-2019 16:30 Λατζοΐου Ολυμπιαδα Γουμερου Ολυμπιακος Σαβαλιων ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α1 DEDALOS-Κανονική Περίοδος 4 20-10-2019 16:30 Κατσαρου Νεος Κοροιβος Κατσαρου Ηλειακός Βαρθολομιού ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α1 DEDALOS-Κανονική Περίοδος 4 20-10-2019 16:30 Πελοπιου Πελοψ Πελοπιου Δοξα Νεας Μανωλαδας ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α1 DEDALOS-Κανονική Περίοδος 4 20-10-2019 16:30 Δημ. Γαστούνης Αίας Γαστούνης Αλφειος Επιταλιου ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος 4 20-10-2019 16:30 Βαρβάσαινας Ατρομητος Βαρβασαινας Κεραυνος Βρινας ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος 4 20-10-2019 16:30 Πλατάνου Ερμης Πλατανου Δαφνη Ανδραβιδας ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος 4 20-10-2019 16:30 Μακρισίων Αο Μακρυσιων Εθνικος Γερακιου ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος 4 20-10-2019 16:30 Καρατουλα Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης Θυελλα Πύργου ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος 4 20-10-2019 16:30 Δημ. Αμαλιάδας Λεοντες Αμαλιαδας Προοδος Σαλμωνης ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' CENTRAL-3ος ΟΜΙΛΟΣ 2 20-10-2019 11:00 Μυρσινης Πριγκηπες Λεχαινων Πηνειακος Αμαλιαδας ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' CENTRAL-3ος ΟΜΙΛΟΣ 2 20-10-2019 16:30 Καστρου Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) Κενταυρος Σωστιου Δεν έχει ορισθεί
Β' CENTRAL-1ος ΟΜΙΛΟΣ 2 20-10-2019 11:30 Ενωσιακο Πυργου Νεος Ατρομητος Λασταιικων Απολλων Ν. Φιγαλιας ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β' CENTRAL-1ος ΟΜΙΛΟΣ 2 20-10-2019 16:30 Στρεφι Νέος Άρης Στρεφίου Ωλενειακος Ωλενας ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β' CENTRAL-2ος ΟΜΙΛΟΣ 2 20-10-2019 11:00 Μυρτιας Αετος Αλποχωριου Α.Ο. Αο Αγιου Γεωργιου ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β' CENTRAL-2ος ΟΜΙΛΟΣ 2 20-10-2019 11:00 Δημ. Λαμπετιου ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ Δοξα Ελαιωνα ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Β' CENTRAL-2ος ΟΜΙΛΟΣ 2 20-10-2019 16:30 Καλυβιων ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008 Αργοναυτης Κατακολου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
myILIAnews.grΕιδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!