17Νοέμβριος2019

Βρίσκεστε εδώ: Πρωτοσέλιδο | Αθλητικά | ΕΠΣ Ηλείας: Τα αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 9/11 σε Α1', Α2' και Β' Κατηγορίες

Αθλητικά νέα και αποτελέσματα από την Ηλεία τον Πύργο το τοπικό προτάθλημα και την Ελλάδα.

ΕΠΣ Ηλείας: Τα αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 9/11 σε Α1', Α2' και Β' Κατηγορίες

Από την ΕΠΣ Ηλείας

ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα των Τοπικών Αγώνων σήμερα Σάββατο 9/11 σε Α1', Α2' και Β' Κατηγορίες.

Αναλυτικά:

Αγώνες του Σαββάτου 09-11-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤ.ΔΙΑΙT.
Α1 DEDALOS-Κανονική Περίοδος 7 09-11-2019 15:00 Δημ. Αμαλιάδας ΑΟ Αστερας Αμαλιαδας Πανοπουλο Αλφειος Επιταλιου 3 - 1 ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α1 DEDALOS-Κανονική Περίοδος 7 09-11-2019 15:00 Μανωλαδας Προοδευτική Μανωλάδας Πελοψ Πελοπιου 4 - 0 ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α1 DEDALOS-Κανονική Περίοδος 7 09-11-2019 15:00 Βάρδας ΑΠΟ Κουρτεσιου Πελοψ Πυργου 0 - 1 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α1 DEDALOS-Κανονική Περίοδος 7 09-11-2019 15:00 Τραγανου Νικη Τραγανου Ολυμπιαδα Γουμερου 2 - 0 ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος 7 09-11-2019 15:00 Δημ. Λεχαινων Ηλειακος Λεχαινων Αε Πηνειας 2 - 0 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος 7 09-11-2019 15:00 Ανδραβίδας Δαφνη Ανδραβιδας Προοδος Σαλμωνης 5 - 0 ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος 7 09-11-2019 15:00 Καρατουλα Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης Λευκος Αστηρ Σκουροχωριου 4 - 0 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος 7 09-11-2019 15:00 Μακρισίων Αο Μακρυσιων Ατρομητος Βαρβασαινας 1 - 2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος 7 09-11-2019 15:00 Γερακιου Εθνικος Γερακιου Ερμης Πλατανου 3 - 2 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ-Κανονική Περίοδος 7 09-11-2019 15:00 Ενωσιακο Πυργου Θυελλα Πύργου Κεραυνος Βρινας 0 - 1 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β' CENTRAL-3ος ΟΜΙΛΟΣ 5 09-11-2019 15:15 Αμπελόκαμπου Εθνικος Αμπελοκαμπου Πηνειακος Αμαλιαδας 1 - 2 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Β' CENTRAL-1ος ΟΜΙΛΟΣ 5 09-11-2019 15:00 Βροχιτσας Απς Βροχιτσας Αφοβος Νεος Ατρομητος Λασταιικων 1 - 1 ΚΟΛΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Β' CENTRAL-2ος ΟΜΙΛΟΣ 5 09-11-2019 15:00 Καρδαμα Θυελλα Καρδαμα Κεραυνος Χειμαδιου 1 - 1 ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' CENTRAL-2ος ΟΜΙΛΟΣ 5 09-11-2019 15:00 Ελαιωνα Αργοναυτης Κατακολου Αο Αγιου Γεωργιου 4 - 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Β' CENTRAL-2ος ΟΜΙΛΟΣ 5 09-11-2019 15:30 Δημ. Λαμπετιου ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ Αετος Αλποχωριου Α.Ο. 0 - 3 ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
myILIAnews.gr
Ειδήσεις-Ενημέρωση από την Ηλεία, την Ελλάδα και όλο τον κόσμο!

Το myILIAnews.gr στα Social!